KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15285228

nr 1528 5228

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Kustlandskap. Signerad. Olja på duk, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 mars 2023
kl 19:56:49

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg